Zapisy na kurs w sprawie przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciw COVID-19.

Szanowni Państwo,

Z upoważnienia Prezes NRA uprzejmie informuję, że umożliwione zostały zapisy na kurs w sprawie przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciw COVID-19. Kurs dedykowany jest wyłącznie farmaceutom, którzy nie uczestniczyli, ani nie planują uczestnictwa w szkoleniu z wykonywania szczepień przeciwko COVID-19.

Deklaracje uczestnictwa w szkoleniu farmaceuci mogą zgłosić poprzez wypełnienie danych (imię, nazwisko, numer PWZ, adres e-mail) formularzu zgłoszeniowym, który jest dostępny na stronie internetowej Naczelnej Izby Aptekarskiej do dnia 19 kwietnia 2021 r. do godz. 8.00.

Całość informacji na stronie NIA: https://www.nia.org.pl/2021/04/14/zapisy-na-kurs-w-sprawie-przeprowadzania-badania-kwalifikacyjnego-w-celu-wykluczenia-przeciwwskazan-do-wykonania-szczepienia-ochronnego-przeciw-covid-19/