Wznowienie rekrutacji na szkolenie teoretyczne ze szczepień p/COVID-19

Szanowni Państwo,

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP) przekazało informację, że w związku z kolejnymi zapytaniami farmaceutów o możliwość uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym z wykonywania szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 został wyznaczony kolejny termin kursu, który odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2021r.

Farmaceuci z BOIA którzy są jeszcze zainteresowani udziałem w szkoleniu, proszę aby w terminie do 6 kwietnia (wtorek) do godz. 12.00:

dostarczyli do biura BOIA - Oświadczenie oraz Klauzulę (druk: OŚWIADCZENIE )

Podpisane oświadczenie wraz z klauzulą może być:

1/. dostarczone w oryginale do biura BOIA lub wysłane pocztą, kurierem

2/. podpisany dokument elektronicznie, za pomocą podpisu zaufanego: https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER - dokument w formie pdf (i odesłanie podpisanego dokumentu na adres: biuro@bielsko.boia.pl)

3/. lub na skrzynkę e-PUAP Beskidzkiej Okręgowej Izby Aptekarskiej

Po spełnieniu powyższego Farmaceuta powinien otrzymać z CMKP w dniu 7 kwietnia 2021 r. korespondencję mailową o terminie i dostępie do platformy e-learningowej ze szkoleniem teoretycznym.

W przypadku problemów z platformą e-learningową, braku maila z dostępem do szkolenia, proszę o kontakt z pomocą techniczną CMKP: 

https://e-learning.cmkp.edu.pl/mod/page/view.php?id=30686

Po zaliczeniu części teoretycznej, należy zapisać się na część praktyczną - https://www.nia.org.pl/2021/03/29/kurs-uprawniajacy-do-wykonywania-szczepien-przeciw-covid-19-nabor-na-szkolenia-praktyczne/

[ES]